525
223947

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
600 - 600 EUR
6 280 - 6 280 SEK
681 - 681 USD
Klubbat pris
600 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

HUS VID VATTENBRYNET.

Sign. Olja på skiva, 28x23 cm.