527
224138

Harald Gallen

(Finland, 1880-1931)
Utropspris
500 EUR
5 160 SEK
572 USD
Klubbat pris
Harald Gallen
(Finland, 1880-1931)

LÄGERELD.

Sign. 1914. Olja på skiva, 39x53 cm.