531
224185

Onni Muusari

(Finland, 1890-1917)
Utropspris
600 EUR
6 260 SEK
679 USD
Klubbat pris
500 EUR
Onni Muusari
(Finland, 1890-1917)

"KIIRANKIERTÄJÄT".

Sign. 1911. Olja på duk, 46,5x83 cm.