534
224188

Heikki Suvanto

(Finland, 1888-1929)
Utropspris
300 EUR
3 300 SEK
319 USD
Klubbat pris
Heikki Suvanto
(Finland, 1888-1929)

VÅRMOLN.

Sign. -24. Olja på duk, 46x50,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

942. Bonadsmålning, sk. Tuppamålning, Halland 17/1800-tal.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
9 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK