541
224195

Alex Rapp

(Finland, 1869-1927)
Utropspris
300 EUR
3 440 SEK
314 USD
Klubbat pris
Alex Rapp
(Finland, 1869-1927)

HÖGSOMMAR

Sign. -24. Lovisa. Olja på duk, 40x55,5 cm.