543
224274

Yrjö Ramstedt

(Finland, 1880-1931)
Utropspris
200 EUR
2 290 SEK
209 USD
Klubbat pris
Yrjö Ramstedt
(Finland, 1880-1931)

KVINNOR VID TJÄRNEN.

Sign. Olja på skiva, 32,5x98,5 cm.