545
224277

Arvo Makkonen

(Finland, 1894-1956)
Utropspris
180 EUR
1 900 SEK
206 USD
Klubbat pris

Arvo Makkonen
(Finland, 1894-1956)

LAPPLÄNDSK VY.

Sign. Kilpisjärvi -49. Olja på duk, 46x54 cm.