556
224296

Karel Cerny

(Finland)
Utropspris
150 EUR
1 720 SEK
158 USD
Klubbat pris
Karel Cerny
(Finland)

VY ÖVER WIEN.

Sign. 1912. Akvarell, 38,5x53 cm.