580
224573

Ilmari Kaijala

(Finland, 1886-1944)
Utropspris
200 EUR
2 060 SEK
229 USD
Klubbat pris
340 EUR

Ilmari Kaijala
(Finland, 1886-1944)

VID BORDET.

Sign. Olja på skiva, 37x31 cm.