582
224578

Rudolf Åkerblom

(Finland, 1849-1925)
Utropspris
1 200 EUR
12 400 SEK
1 370 USD
Klubbat pris
Rudolf Åkerblom
(Finland, 1849-1925)

PÅ SJÖN.

Sign. Olja på duk, 24,5x49 cm.