601
225079

Inari Krohn

(Finland, Född 1945)
Utropspris
200 EUR
2 280 SEK
208 USD
Klubbat pris
180 EUR

Inari Krohn
(Finland, Född 1945)

VIDE.

Sign. 1998. Linjeetsning, tait.vedos 14/15, 22x31 cm.

Säljes till förmån för Pieraccini Stiftelsen.