62
206125

TESERVIS, 3 DELAR.

Utropspris
200 - 300 EUR
2 250 - 3 380 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
200 EUR
TESERVIS, 3 DELAR.

Försilvrad metall. Stämpel: C.G.HG Stockholm NS, Hotel Rivieri Terjoki. 1800-talets slut. Höjd 27 cm.

Proveniens

Hotell Rivieri Terjoki.
(Nuförtiden Zelenogorsk)