634A
226911

Waldemar Tode

(Sverige, 1859-1900)
Utropspris
400 EUR
4 530 SEK
417 USD
Klubbat pris
400 EUR
Waldemar Tode
(Sverige, 1859-1900)

VID TEMPLET.

Sign. -89. Olja på duk, 40,5x27,5 cm.