634A
226911
Waldemar Tode
(1859-1900)

VID TEMPLET.

Sign. -89. Olja på duk, 40,5x27,5 cm.

Utropspris:

400 EUR

Klubbat pris:
400 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76