645
205896

Simeon Karpowitch Ivkowski

(Ryssland)
Utropspris
600 EUR
6 880 SEK
628 USD
Klubbat pris
Simeon Karpowitch Ivkowski
(Ryssland)

BÅT VID STRANDEN.

Sign. Olja på skiva, 17x30 cm.