657
222451

Kunito Nagaoka

(Japan, Född 1940)
Utropspris
200 EUR
2 290 SEK
209 USD
Klubbat pris
200 EUR

Kunito Nagaoka
(Japan, Född 1940)

UNIVERSUM.

Sign. -83. Etsning, E.A XII/XXV, 49,5x39,5 cm.