660
224156

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
Utropspris
100 EUR
1 150 SEK
105 USD
Klubbat pris
160 EUR
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

KVINNA MED GUL SCARF.

Sign. Petrocelli. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 35x25,5 cm.