214015

LITET RUNT BORD.

Utropspris
150 - 200 EUR
1 710 - 2 280 SEK
156 - 208 USD
Klubbat pris
150 EUR
LITET RUNT BORD.

Mahognyfanerat med lister och beslag i förgylld mässing. Rokokostil, 1900-tal. Höjd 71 cm. Diam. 47 cm.