75
215081

LJUSSTAKAR, ETT PAR

Utropspris
150 - 200 EUR
1 550 - 2 060 SEK
172 - 229 USD
Klubbat pris
90 EUR
LJUSSTAKAR, ETT PAR

Förgylld brons, sannolikt baltiska. 1800-talets slut. Höjd 24,5 cm.