81
221797

KRISTALLKRONA.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 240 - 6 280 SEK
568 - 681 USD
Klubbat pris
700 EUR
KRISTALLKRONA.

Förgylld metallstomme, kristaller. 1900-talets början. Höjd 110 cm.