89
183309

FIGURIN

Utropspris
170 - 200 EUR
1 920 - 2 250 SEK
177 - 209 USD
Klubbat pris
300 EUR
FIGURIN

Porslin. "Bacchus". Meissen 1900-tal. Höjd 10,5cm.

Skador.