171A
218295

Paul Delvaux

(Belgien, 1898-1994)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 000 - 27 500 SEK
2 100 - 2 630 USD
Klubbat pris
2 000 EUR

Paul Delvaux
(Belgien, 1898-1994)

"DEVANT LA VILLE".

Sign. Litografi, 54/75, 48x65 cm.

Konstsalong Pinx, Helsingfors, 1970.

Utförd 1969.