183
225847

Jesus Leuus

(Mexiko, Född 1948)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 300 - 41 800 SEK
3 390 - 4 520 USD
Klubbat pris

Jesus Leuus
(Mexiko, Född 1948)

JESUS LEUUS (MEXIKO), olja och blandteknik på duk, signerad och daterad -93.

"Ömhet", 59 x 40.

Repor, fläckar.