306
228552

MATTA

Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
600 EUR
MATTA

Signerad M.M.F. (Märta Måås-Fjätterström), abstrakt rutmönster. 1940-tal. 205x152 cm.