308
227127

RESTAURANGSTOL

Utropspris
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Klubbat pris
920 EUR
RESTAURANGSTOL

Otto Korhonen och Alvar Aalto. 1930-tal. Mörkbetsad faner. Klädd i rött konstläder. Höjd 73 cm.

Proveniens

Restaurang Tarina, Åbo.