34
229778

Torger Enckell

(Finland, 1901-1991)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 510 - 6 760 SEK
422 - 633 USD
Klubbat pris
105 EUR

Torger Enckell
(Finland, 1901-1991)

KVINNOPORTRÄTT.

Sign. Olja på duk, 73,5x54 cm.