344
229999

Niels O. Möller

(Tyskland, Född 1920)

MÖBLEMANG 1+8

Bord och 8 st. stolar.Teakfanerade, sitsar i blått ylletyg. JL Möller, Danmark 1950/60-tal. Stolarnas höjd 77 cm, bordets längd 177,5 cm, bredd 106 cm, två tilläggsskivor bredd 56 cm/st.

Utropspris:

1 200 - 1 500 EUR

Klubbat pris:
1 600 EUR