397
218046

VASER, 2, st glas, sign. Inkeri Toikka, Notsjö.

Utropspris
150 - 200 EUR
1 700 - 2 270 SEK
156 - 209 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Vit filigran samt klart glas. H 25-30.

Smärre nagg vid mynningen.