Madeleine Pyk – en samling F769
410
230088

VAS, glas, nr 244/300, sign. Oiva Toikka Notsjö 1992.

Utropspris
250 - 300 EUR
2 630 - 3 160 SEK
287 - 344 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Blått och metallskiftande filigranglas. H 19.

Bruksslitage.