49
229603

Ilkka Lammi

(Finland, 1976-2000)
Utropspris
20 000 - 30 000 EUR
225 000 - 338 000 SEK
21 100 - 31 600 USD
Klubbat pris
39 000 EUR

Ilkka Lammi
(Finland, 1976-2000)

"VIDRÖR, VÄNTAR".

Olja på duk, 160x129,5 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.