492
204806

Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
330 EUR

Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

SKÅL

"Hongells hatt". Signerad G. Hongell Karhula. Slipad kristall. Tidigt 1940-tal. Bredd 29,3 cm.