109
238734

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
Utropspris
400 - 800 EUR
4 180 - 8 350 SEK
452 - 905 USD
Klubbat pris
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

BÅTAR I MÅNSKEN.

Sign. J. Billman 1861. Olja på duk, 29,5x46 cm.