114
236141

Laurits Tuxen

(Danmark, 1853-1927)
Utropspris
1 300 - 1 600 EUR
14 700 - 18 100 SEK
1 360 - 1 670 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Laurits Tuxen
(Danmark, 1853-1927)

BÅTUTFÄRD.

Sign. -70. Olja på duk, 38,5x62 cm.