121
221169

Elin Alfhild Nordlund

(Finland, 1861-1941)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 190 - 8 260 SEK
686 - 915 USD
Klubbat pris
500 EUR
Elin Alfhild Nordlund
(Finland, 1861-1941)

GRÄND PÅ SOMMAREN.

Sign. 1914. Olja på duk, 49x68 cm.