133
232285

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

KVÄLL PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk, 96,5x78 cm.