135
239902

Frans Maexmontan

(Finland, 1847-1901)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 800 - 62 600 SEK
4 520 - 6 790 USD
Klubbat pris
5 200 EUR
Frans Maexmontan
(Finland, 1847-1901)

NATTLIG SEGLATS.

Sign. -90. Olja på duk, 60x97 cm.