157
231688

Elin Alfhild Nordlund

(Finland, 1861-1941)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
Elin Alfhild Nordlund
(Finland, 1861-1941)

ELIN ALFHILD NORDLUND, Olja på skiva, sign.

SKÄRGÅRDSLANDSKAP. sign. med monogram. 29,5x41.

Smärre fläckar.