17
235531

SKRIVBORD MED HURTS

Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
79 900 - 91 300 SEK
7 280 - 8 320 USD
Klubbat pris
10 000 EUR
SKRIVBORD MED HURTS

Svartmålad, läderklädd skiva. Rokoko. Sverige 1700-tal. Längd 148 cm, bredd 80 cm, höjd 80-120 cm. Två lådor från 1800-talet.