17
235531

SKRIVBORD MED HURTS

Utropspris
7 000 - 8 000 EUR
73 100 - 83 500 SEK
7 920 - 9 050 USD
Klubbat pris
10 000 EUR
SKRIVBORD MED HURTS

Svartmålad, läderklädd skiva. Rokoko. Sverige 1700-tal. Längd 148 cm, bredd 80 cm, höjd 80-120 cm. Två lådor från 1800-talet.