173
238797

Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 400 - 73 300 SEK
5 680 - 7 950 USD
Klubbat pris
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

KUSTLANDSKAP FRÅN BORGÅ SKÄRGÅRD.

Sign. Borgå. Olja på duk 62x111 cm.