174
213755

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

STRANDKLIPPOR.

Sign. 1919. Olja på duk, 50x65 cm.