Madeleine Pyk – en samling F769
179
221223

Akseli Gallen-Kallela

(Finland, 1865-1931)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
5 000 EUR
Akseli Gallen-Kallela
(Finland, 1865-1931)

LANDSKAP.

Sign. 1904. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 21x27 cm.

Formgivare