192
227327

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 600 - 25 800 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
2 800 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. 1904. Olja på duk, 55x35 cm.