208
240138

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 600 - 25 800 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

KVINNAN VID SKJULET.

Sign. -37. Olja på duk, 36,5x46,5 cm.