210
237058

Ragnar Ekelund

(Finland, 1892-1960)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 400 - 15 500 SEK
1 370 - 1 720 USD
Klubbat pris
1 600 EUR

Ragnar Ekelund
(Finland, 1892-1960)

VY ÖVER HOGLAND.

Sign. 1924. Olja på duk, 46,5x38 cm.