227
235870

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
114 000 - 171 000 SEK
10 600 - 15 900 USD
Klubbat pris
9 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

SOLDRÄNKTA KLIPPOR.

Sign. Olja på duk, 37x54,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

317. Harald Notini, taklampa, modell "11895", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1950-tal.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK