230
239923

Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

VY FRÅN HOGLAND.

Sign. -32. Olja på duk, 47x56 cm.