231
239917

Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
21 100 - 31 600 SEK
2 290 - 3 430 USD
Klubbat pris
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

FISKAREN KOMMER HEM.

Sign. Olja på duk, 51x58,5 cm.