235
239920

Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

DEN GAMLE KANTELESPELAREN OCH HANS BARNBARN.

Sign. Olja på duk, 85x100 cm.

Onni Okkonen, Finsk Konst nr 89.