235
239920

Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 800 - 83 800 SEK
6 810 - 9 090 USD
Klubbat pris
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

DEN GAMLE KANTELESPELAREN OCH HANS BARNBARN.

Sign. Olja på duk, 85x100 cm.

Onni Okkonen, Finsk Konst nr 89.