252
213754

Magnus Enckell

(Finland, 1870-1925)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
500 EUR
Magnus Enckell
(Finland, 1870-1925)

SLOTTET.

Sign. Akvarell, 27,5x22,5 cm.