265
239687

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
Utropspris
300 - 400 EUR
3 410 - 4 550 SEK
318 - 425 USD
Klubbat pris
900 EUR
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

MANSPORTRÄTT.

Olja på duk, uppfodrad på skiva, 21,5x17,5 cm.

En bok om Lovisas historia (1808-1855) där målningen nämns medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

351. Hans J. Wegner, stolar, åtta stycken, modell "W2", C.M. Madsens Fabriker, Danmark 1950-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK